سلام دوستان عزیز.

من از استاد راجع به اجاره رفتن یکی از طبقاتمون ذکر خواستم.که چند ماهی بود اجاره نرفته بود والبته شرایطش یکم خاص تره.استاد فرمودن خانه امان سحر داره.باطل السحر رو انجام دادم.در یک دوره سحر خانه امان باطل شد.
من مدتی بود ذکر ازدواج،رزق و روزی و کار،از استاد گرفته بودم.چند بار شروع کردم بنابه دلایلی موفق نمی شدم ادامه بدم و هر بار از استاد برای شروع مجدد اذن گرفتم.
حالا در ماه رمضان که سعی کردم پایبند تر باشم به نماز اول وقت،به حمد الله امروز یک واحد خانه امان که خالی بود اجاره رفت.(فکر میکنم برای شروع خیلی عالی باشه فعلاً رزق مادیمون کمی بالاتر رفت،ان شالله رزق معنوی من و خانوادم هم بالاتر برود.)
البته من در این مورد فقط به خدا امید داشتم البته این مسئله مثل مسایل و مشکلات دیگرم از اهمیت چندانی برخوردار نبود.اما یک نقطه شروع فوق العاده ای بود برام که بفهمم مشکل از من هست و باید روشم را در زندگی اصلاح کنم.و از هر کسی وچیزی جز خدا ومعصومین به طور کامل قطع امید کنم.

فکر میکنم اگر در خواسته های دیگرم ، هم در فکرم هم در عملم ،از دیگران قطع امید کنم و به راهنمایی های استاد گوش بدم و عمل کنم،حاجت روا شوم.ان شالله…

پیام های کاربرانی که حاجت روا شده و تجربه ی خود را با سایر کاربران درسایت قبلی به اشتراک گزاشته بودند.