سلام به کاربران عزیز.
تقریبا ۱ سال پیش بود که از استاد برای دفع شر، بدی و اذیتِ شخصی که مدام مزاحمت برایم ایجاد می کرد از استاد ذکر گرفتم. شخص مزاحم به هیچ طریقی دست از اذیتهایش بر نمی داشت.
لطف خداوند شامل حال بنده شد و از طریق استاد تونستم اذن ذکر از قرآن بگیرم و شروع به خواند ذکر دفع شر و بدی کردم. هر چند مدتی طول کشید تا نتیجه حاصل شود ولی چه نتیجه ای؟؟؟؟
نه تنها شر وبدی شخص خنثی شد، بلکه خودش زنگ زد و گفت حلالم کنید که عذاب وجدان گرفتم. البته این شخص بقدری در حق دیگران نیز بدی کرده بود که خداوند به طرز عجیبی او را تنبیه کرد.تنبیهی که الان وقتی همکاران را می بیند از خجالت نمی تواند سرش را بلند کند.
………..
غرض از مطرح کردن این مساله این بود که بنده یکی از حاجتهایم را به کمک نماز اول وقت و ذکر قرآنی گرفتم. خدا را شاکرم که با استاد و این سایت معنوی آشنا شدم.
الان حتی اگر ذکر هم نداشته باشم که بخونم، ولی بقدری به نماز اول وقت عادت کردم که اگر از وقت خودش بگذرد عذاب وجدان می گیرم. امیدوارم این حال و هوا در ما پایدار بماند.
چیزی که از استاد گرامی آموختم این بود که باید خداوند را عبادت کرد در تمام لحظات.
دروغ نگیم. تهمت نزنیم. صله رحم را بجا آوریم. حق الناس را رعایت کنیم. بحث و جدل نکنیم و تحت هر شرایطی عصبانی نشویم که آثار ِ ذکر از بین می رود.
خدایا شکرت …
استاد گرامی و بزرگوار از شما ممنونم…
قطعا و یقینا شما جایگاه و رتبه بالایی در نزد خداوند دارید…
خوش به سعادت شما. ان شاء الله ما نیز بتوانیم در این راه ثابت قدم باشیم.

پیام های کاربرانی که حاجت روا شده و تجربه ی خود را با سایر کاربران درسایت قبلی به اشتراک گزاشته بودند.