سلام دوستان
سلام به استاد مهربان و علی اقای عزیز

پارسال اوایل تیرماه بود که با نامیدی تمام در پی تعبیر خوابی که دیده بودم تو اینترنت میگشتم خوابی از امام رضا که گفته بود مشکلاتم حل میکنه. خیلی اتفاقی وارد صفحه حاجت روایی این سایت شدم . وقتی مطالب خوندم متوجه شدم که این سایت یک نشانه از خداوند برای هدایت منه و حتما خدا من دوست داشته که به اینجا راهنماییم کرده. در اولین فرصت برای استاد پیام دادم و از ایشون برای یافتن کار و ازدواج ذکر گرفتم از استاد استخاره ای خواستم برای نقل مکان به شهر دیگه جواب استخاره خیلی بد اومد اما من گوش ندادم و نقل مکان کردم. بعد از دو ماه در شهر جدید کار پیدا کردم من همچنان ذکر کاریابی و ازدواج میگفتم. فکر کردم که به آرزوم رسیدم و کار خوبی پیدا کردم اما کار جدید ۴ ماه بیشتر دوام نداشت و من مجبور به ترک کار وبرگشت به شهر خودم شدم.
سرتون درد نیارم همین که به شهرم برگشتم از طریق یکی از دوستان برای کار در یک شرکت مصاحبه دادم. باورش سخته اما در مصاحبه پذیرفته شدم و خدا رو شکر بعد از حدود سه ماه کار ازمایشی شرکت با من قرارداد بست و من کار دلخواهم پیدا کردم.
دوستای مهربونم دو تا نکته در ماجرای من وجود داشت که دوست دارم حتما با شما در میان بزارم: اول این که از خدای مهربان ناامید نشین و با خواندن نماز اول وقت و ذکر مطمین باشید خدا حاجت رواتون میکنه. من در تمام این مدت یکسال در حین کلافگی و سردرگمی باز نمازم اول وقت میخوندم و ته دلم روشن بود که خدا صدام میشنوه .دوم این که من واقعا خودمم مسئول دیر به حاجت رسیدنم میدونم چرا که اگر به پاسخ استخاره عمل میکردم حتما زودتر جاجت روا میشدم. تنها حاجت من ازدواج هست که اونم با لطف خدا و راهنمایی استاد و دعای دوستان و نماز اول وقت بهش میرسم امیدوارم خیلی زود بیام و از ازدواجم در این صفحه بنویسم.
از برادر دلسوز علی آقا که زحمت کشیدن و این سایت راه اندازی کردن بی نهایت سپاسگزارم و آرزوی سلامتی و طول عمر برای پدر مهربانم دارم که راهنمایی های ایشون مسیر حاجت روایی برای ما تسهیل میکنه