درباره ما

درباره ما:

حدود ۲۷ سال از خدمات قرآنی ما میگذرد و بهترین معرفی برای گردانندگان آن، اینست که همچنان مراجعات با نتایج مؤثر و مفید ادامه دارد، بطوریکه اکثر مراجعین از رسیدن به نتیجه مطلوب ابراز خوشحالی کرده اند.

توجه بفرمایید، هیچ ضرورتی ندارد که بخواهید استاد یا دیگر خدمتگذاران این سایت را بشناسید. اگر ضرورتی به شناخت بیشتر از سایت و استاد و …باشد، به طرق مختلف و آنگونه که صلاح هست متوجه خواهید شد..و همین کفایت میکند. بنابراین، خواهش می شود نه اصرار به شناخت بیشتر استاد، نه تقاضای گفتگوی مستقیم و نه دیدن ایشان داشته باشید. فقط دعایمان کنید در پاسخگویی ها کمتر شرمنده شما باشیم.

مورد دیگر اینکه، هر چند استاد فردی آکادمیک هستند اما توان پاسخگویي استاد، به دلیل تحصیلات دانشگاهی ایشان نبوده، بلکه عنایات و فضل پروردگار است که ۲۷ سال پیش نصیب ایشان شده است.

هدف از راه اندازی سایت:

هدف از این خدمات قرآنی رایگان، توجه دادن عموم به بخشی از کرامات قرآن، عترت رسول الله (صلی الله علیه و آله)، نماز اول وقت و فریضه ی امر به معروف و نهی از منکر است.

همچنین توجه نمایید: برای پاسخگویی به درخواست های شما به هیچ گونه اطلاعات شخصی نظیر اسم، فامیل و نه هیچ توضیحی، نياز نيست. زیرا قرآن همه چیز را درباره ی شما میداند و استاد با، مراجعه به قرآن پاسخگو خواهد بود.

در پايان، تقاضا میشود، شما کاربران محترم تسلیم فرامین قرآن باشید و جناب استاد فقط با تکیه بر میزان فهمی که از قرآن درباره خواسته های شما بدست میاورند راهنماییتان خواهند کرد.
همچنين به آن دسته از عزيزان كه نسبت به استاد کنجکاو هستند بايد گفت، مبارزه با نفس برای همه و همینطور استاد راه گشاست و استاد هیچ گونه ارتباطی با امام زمان (عج) ندارند. البته همه ما خادمان قرآن در این سایت خودمان را فدایی ایشان و اهل بیت رسول خدا(صلی الله علیه و آله و سلم) می دانیم.
اگر لیاقت این فدایی بودن را داشته باشیم.